• Język:

 • Nauka gry na pianinie Kraków – Ryszard Święch

  nauka gry na pianinie - Kraków Podgórze - Ryszard Święch

  Najfajniejsze i najbardziej przystępne lekcje gry na pianinie w Krakowie

       Ryszard Święch, właściciel firmy. Jest osobą wesołą, cierpliwą, umie nawiązać kontakt z dziećmi i dorosłymi. Swoją naukę gry rozpoczął w wieku 6 lat, obecnie ma 28, więc uczy się grać od 22 lat, a zarazem gry na pianinie uczy już od 8 lat. W tym czasie grał przez długi czas w jednym stałym zespole, ale i w innych ruchomych projektach, uczył się jazzu pod okiem Piotra Kalickiego (absolwenta Wydziału Jazzu AM w Katowicach, pianisty zespołu Golec uOrkiestra) oraz w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, uczył dziesiątki osób, prowadził warsztaty w kraju i za granicą. Komponuje, obecnie zaangażowany w projekt Chill-e-motion. Uwielbia budzić w swoich Uczniach artystów.

   

  Posłuchaj nagrań

  Nie trać czasu, pieniędzy i nerwów na niewiele wnoszące utwory ćwiczebne. Graj od pierwszej lekcji muzykę, którą naprawdę kochasz

       Nie masz ochoty przed pierwsze pół roku nauki grać Wlazł kotek, Sto lat, Pojedziemy na łów, Zielony mosteczek i tym podobnych, mało wciągających melodii? I słusznie. Powiedz jakiej muzyki słuchasz, jakich artystów lubisz i ucz się grać tego, czego słuchasz i co sprawia Ci przyjemność. Sting, Adele, Muse, Nightwish, Eric Clapton, Grażyna Łobaszewska, Krzysztof Kiliański, Abba, U2, Amos Lee, Florence & The Machine, muzyka z filmów jak Amelia, Piraci z Karaibów, czy Requiem dla snu, a dla dzieci muzyka z bajek Flinstonowie, Sąsiedzi, czy Smerfy. Graj to, co lubisz i zacznij na nowo cieszyć się muzyką.

  Nauka gry na pianinie Kraków – w skrócie:

  nauka gry na pianinie kraków

  • przyjemna, pogodna atmosfera i cierpliwość
  • lekcje u Ucznia (lub u mnie – Kraków Podgórze)
  • nauka gry na instrumencie w oparciu o Twoją ulubioną muzykę
  • polskie jak i zagraniczne materiały do nauki
  • nauka gry, podstawy teorii muzycznej, harmonii, improwizacji, kompozycji i aranżacji
  • pomoc w kształceniu słuchu (również przy pomocy profesjonalnego oprogramowania komputerowego)
  • NOWOŚĆ: prawdopodobnie jako jedyny nauczyciel oferuję w ramach zajęć gry również naukę podstaw nagrywania i miksowania. Kiedy nauczymy się grać jakiegoś utworu, możemy go wspólnie nagrać korzystając z Apple Logic DAW, dzięki czemu Uczeń otrzymuje mp3 z własnym wykonaniem danego utworu, możemy też nagrać własne kompozycje Ucznia. Daje to możliwość nauki korzystania z instrumentów midi oraz audio. Nagrywanie może się odbywać u ucznia lub w moim domowym studio.
  • pomoc w wyborze i zakupie odpowiedniego instrumentu
  • istnieje możliwość dowiezienia instrumentu do ucznia, np. jeśli uczeń nie posiada instrumentu, a mimo to chciałby się uczyć, bez ryzykowania że kupi drogi sprzęt, a po dwóch miesiącach stwierdzi że to jednak nie dla niego.

   

  Wybrane opinie Uczniów

  Nauka gry na instrumencie to samo w sobie wielkie wyzwanie, zwłaszcza dla osób dorosłych. Dlatego warto ją realizować w kompetentnej i przyjaznej atmosferze. Po kilku miesiącach nauki gry na instrumencie w Smileflow pod okiem Ryśka nie zastanawiam się już, czy dam radę coś zagrać, ale kiedy to osiągnę. A to ogromna różnica. Z tego powodu polecam lekcje w Smileflow

  Sebastian Kopera, wykładowca Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

  „Dzięki lekcjom z Ryśkiem w Smileflow zdobywam wiedzę i umiejętności, które pozwalają mi na rozwijanie swojej pasji. Lekcje gry tutaj, to nie tylko odgrywanie nauczonych utworów. To przede wszystkim motywacja i radość z odkrywania świata muzyki i tworzenia własnych kompozycji. Moja głowa jest pełna pomysłów!” – Ela Mazurkiewicz, Studentka AGH w Krakowie

  „Talent i muzykalność wystarczają tylko do pewnego czasu. Bez uzupełnienia wiedzą o muzyce i doświadczeniu ludzi z ostatnich kilku tysięcy lat, zostaniesz najwyżej przy durach i molach. Tego uzupełnienia właśnie oczekuję i to tutaj dostaję″

  Bartosz Gajdarski, właściciel Studia Udźwiękowienia Kreatywnego SoundIT

  „Jeśli zastanawiasz się, czy jest sens zaczynać naukę gry na instrumencie po trzydziestce – tak, jest. A efekty, które możesz uzyskać już po kilku miesiącach mogą naprawdę Cię zaskoczyć. Serdecznie polecam Smileflow i Ryśka – kompetencję, skuteczność, innowacyjność metod nauki i przede wszystkim świetną atmosferę”.

  Ireneusz Bilski, HR Manager

  „Muzyka jest moją pasją, dzięki której mogę odpocząć od codziennej pracy i obowiązków. Oczywiście bez konkretnego przygotowania mógłbym siadać codziennie przy pianinie i grać jedną lub dwie melodie w kółko, jednak nie o to przecież chodzi. Dzięki zajęciom w Smileflow prowadzonym przez Ryśka z tygodnia na tydzień sukcesywnie rozwijam swoje umiejętności i powiększam repertuar, co z kolei przekłada się na niesamowitą satysfakcję za każdym razem gdy siadam do klawiszy”.

  Mateusz Woźniak, Programista – Java Script Developer

   

  Teraz lekcje już od jedynie 50zł!

  Liczba miejsc ściśle ograniczona

  Zapytaj o lekcje i ich cenę (odpowiadamy do 24h!)

          Aby ułatwić i przyspieszyć odpowiedź, prosimy podać:

  –  imię i nazwisko,

  – telefon, e-mail,

  – swój adres (w przypadku gdy lekcje miałyby się odbywać u Ucznia),

  – przybliżony wiek Ucznia,

  – informacje o ewentualnym doświadczeniu w grze na instrumentach. 

      Zadzwoń do Nas: +48 781 855 496 , lub skorzystaj z formularza kontaktowego

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Przybliżony adres Ucznia, np. nazwa ulicy (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Wybrana klasa (wymagane)

  Preferowany Nauczyciel (opcjonalne):

  Temat

  Treść wiadomości

  Przepisz poniższy kod:
  captcha

  Chcesz kupić pianino lub keyboard? Szukasz nagłośnienia lub innego instrumentu? Polecamy krakowski sklep muzyczny Gama (Rynek Podgórski 4a) – absolutnie świetna obsługa, ogromny asortyment, unikatowe marki, a dla naszych Uczniów nawet do kilkunastu procent zniżki!