Nauka gry na pianinie Kraków – Ryszard Święch

nauka gry na pianinie - Kraków Podgórze - Ryszard Święch

Najfajniejsze i najbardziej przystępne lekcje gry na pianinie w Krakowie – Podgórze

     Ryszard Święch, właściciel firmy. Jest osobą wesołą, cierpliwą, umie nawiązać kontakt z dziećmi i dorosłymi. Swoją naukę gry rozpoczął w wieku 6 lat, obecnie ma 28, więc uczy się grać od 22 lat, a zarazem gry na pianinie uczy już od 8 lat. W tym czasie grał przez długi czas w jednym stałym zespole, ale i w innych ruchomych projektach, uczył się jazzu pod okiem Piotra Kalickiego (absolwenta Wydziału Jazzu AM w Katowicach, pianisty zespołu Golec uOrkiestra) oraz w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, uczył dziesiątki osób, prowadził warsztaty w kraju i za granicą. Komponuje, obecnie zaangażowany w projekt Chill-e-motion. Uwielbia budzić w swoich Uczniach artystów.

 

Posłuchaj nagrań


Nie trać czasu, pieniędzy i nerwów na niewiele wnoszące utwory ćwiczebne. Graj od pierwszej lekcji muzykę, którą naprawdę kochasz

     Nie masz ochoty przed pierwsze pół roku nauki grać Wlazł kotek, Sto lat, Pojedziemy na łów, Zielony mosteczek i tym podobnych, mało wciągających melodii? I słusznie. Powiedz jakiej muzyki słuchasz, jakich artystów lubisz i ucz się grać tego, czego słuchasz i co sprawia Ci przyjemność. Sting, Adele, Muse, Nightwish, Eric Clapton, Grażyna Łobaszewska, Krzysztof Kiliański, Abba, U2, Amos Lee, Florence & The Machine, muzyka z filmów jak Amelia, Piraci z Karaibów, czy Requiem dla snu, a dla dzieci muzyka z bajek Flinstonowie, Sąsiedzi, czy Smerfy. Graj to, co lubisz i zacznij na nowo cieszyć się muzyką.

Nauka gry na pianinie Kraków – w skrócie:

nauka gry na pianinie kraków

  • przyjemna, pogodna atmosfera i cierpliwość

  • lekcje u Ucznia (lub u mnie – Kraków Podgórze)

  • nauka gry na instrumencie w oparciu o Twoją ulubioną muzykę

  • polskie jak i zagraniczne materiały do nauki

  • nauka gry, podstawy teorii muzycznej, harmonii, improwizacji, kompozycji i aranżacji

  • pomoc w kształceniu słuchu (również przy pomocy profesjonalnego oprogramowania komputerowego)

  • NOWOŚĆ: prawdopodobnie jako jedyny nauczyciel oferuję w ramach zajęć gry również naukę podstaw nagrywania i miksowania. Kiedy nauczymy się grać jakiegoś utworu, możemy go wspólnie nagrać korzystając z Apple Logic DAW, dzięki czemu Uczeń otrzymuje mp3 z własnym wykonaniem danego utworu, możemy też nagrać własne kompozycje Ucznia. Daje to możliwość nauki korzystania z instrumentów midi oraz audio. Nagrywanie może się odbywać u ucznia lub w moim domowym studio.

  • pomoc w wyborze i zakupie odpowiedniego instrumentu

  • istnieje możliwość dowiezienia instrumentu do ucznia, np. jeśli uczeń nie posiada instrumentu, a mimo to chciałby się uczyć, bez ryzykowania że kupi drogi sprzęt, a po dwóch miesiącach stwierdzi że to jednak nie dla niego.

 

Teraz lekcje już od jedynie 50zł!

Liczba miejsc ściśle ograniczona