Nauka śpiewu Kraków – Jagoda Piwowarczyk

lekcje śpiewu kraków Fundament w postaci wokalistyki klasycznej i doświadczenie w muzyce rozrywkowej – to lekcje śpiewu w Krakowie z Jagodą

       Jagoda Piwowarczyk – z muzyką i śpiewem związana od dziecka. Ukończyła I stopień Szkoły Muzycznej im. Bronisława Rutkowskiego w klasie gitary, by następnie kontynuować naukę na II stopniu, jednak już w klasie śpiewu prowadzonej przez dr Andrzeja Bieguna, a dodatkowo przez 3 lata rozwijała umiejętności śpiewu rozrywkowego pod okiem wokalisty i pedagoga, Piotra Majewskiego. Jednocześnie sama realizuje się muzycznie jako dyrygentka i wokalistka zespołu W Miłości Zwycięstwo, a także jako stała wokalistka w Agencji Artystycznej Sing-Swing gdzie koncertuje z dwoma zespołami: Abba Cover Band oraz Taxi Music Show. Uczestniczka wielu warsztatów wokalnych, m.in. II Warsztatów Jazzowej Sceny Wokalnej „Voicingers” w Żorach; II, III oraz IV Warsztatów Gospel w Skawinie, a także Festiwalu 7x Gospel w Krakowie. Jest laureatką XXII Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „Talenty Małopolski 2009”. Była instruktorką śpiewu ukraińskiego wokalisty, Artura Kryvycha, który pobierał u nas lekcje w czasie swoich występów w programie The Voice of Poland, gdzie ostatecznie, dzięki jej pomocy, pokonawszy setki innych wokalistów, dotarł aż do ścisłego półfinału programu! 

Posłuchaj nagrania:

Kształtuj swój głos, ćwicz słuch, poznawaj teorię muzyki, ucz się nowych utworów, a następnie występuj na prawdziwej scenie!

      Na lekcje zapraszamy osoby w każdym wieku, od kilkuletnich dzieci, po osoby dorosłe. Oferujemy kompleksowe przygotowanie muzyczno-wokalne, w ramach którego praca nad głosem, jego prawidłową emisją, kształcenie słuchu, poznawanie teorii (interwały, akordy, harmonia, elementy historii muzyki itd.) stanowią podstawę do skutecznej nauki nowych utworów zarówno klasycznych jak i rozrywkowych. Ucz się wykonywać taką muzykę, jaką sam lubisz – to nasza podstawowa zasada. Jeśli ktoś nie posiada sprecyzowanego gustu muzycznego, konkretnych pomysłów na utwory, wówczas to Nauczycielka zaproponuje mu kilka, jednak zawsze zachęcamy szczególnie do własnej inicjatywy, gdyż przyjemniej jest się uczyć tego, co samemu się lubi. Nasze zajęcia nie kończą się też jedynie na prywatnych lekcjach w domu u Ucznia. Od początku istnienia firmy organizujemy koncerty naszych Uczniów w najlepszych klubach muzycznych Krakowa, dzięki czemu śpiewanie czy granie nie odbywa się tylko w domu, ale każdy Uczeń ma wyjątkową możliwość zaprezentowania się na najlepszych scenach naszego miasta!

nauka śpiewu krakówW ramach zajęć oferujemy m.in.:

        • naukę emisji głosu

        • ćwiczenia dykcyjne

        • podstawy kształcenia słuchu i rytmiki

        • emisję śpiewy klasycznego jak i rozrywkowego

        • pomoc w pracy nad interpretacją utworów

        • pedagogiczne podejście i przyjemną atmosferę

        • przygotowanie do konkursów

        • pracę z piosenkami zarówno dziecięcymi, utworami klasycznymi, musicalowymi, młodzieżowymi, obecnymi przebojami, a także utworami z dawnych lat

 

 

Teraz lekcje już od jedynie 50zł!

Liczba miejsc ściśle ograniczona