Nauka śpiewu Kraków – Marcelina Gawron

Marcelina1mLekcje śpiewu w Krakowie z wybitną wokalistką, nauczycielem wokalistyki jazzowej PSM I i II stopnia im. M. Karłowicza w Katowicach!

Marcelina Gawron – wokalistka, instrumentalistka, autorka muzyki i tekstów, pedagog klasy wokalistyki jazzowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. M. Karłowicza w Katowicach. Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Akademii Muzycznej w Gdańsku, kierunek Jazz i Muzyka Estradowa. Ukończyła również klasę skrzypiec w Szkole Muzycznej I st. w Limanowej oraz klasę kontrabasu w Szkole Muzycznej II st. w Tarnowie. W ramach pracy z wokalistami w PSM im. Karłowicza w Katowicach, oprócz indywidualnych zajęć jako instruktor wokalu, prowadzi również zajęcia sceniczne – pracuje z uczniami nad pokonaniem trudności pojawiających się w czasie występów publicznych, emocjonalnością i pokonywaniem strachu i ograniczeń, a także zajęcia z improwizacji jazzowej.

       Finalistka konkursu „Swingujący Kruk”, który odbył się w ramach VII Międzynarodowego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego w roku 2011 oraz festiwalu „Złota Tarka” 2015 z formacją Solosters.Marcelina2 Nieustannie doskonali swoją wiedzę na temat tajników techniki wokalnej biorąc udział w wielu wydarzeniach temu służącym mi.n. seminariów naukowych Mix Technique, oraz wielu warsztatów i zajęć muzycznych, na których miała okazję pracować z cenionymi postaciami polskiej i światowej sceny muzycznej m.i.n. Grażyna Łobaszewska, Anna Serafińska, Mieczysław Szcześniak, Bob Stoloff. Doskonali swoją wiedzę na kursach tematycznych prowadzonych przez pedagogów Berklee College of Music. Współpracuje z amerykańską agencją rozrywkową w Miami/ USA co  do tej pory dało efekt  w postaci 5-miesięcznego kontraktu z jazz bandem na terenie USA i Australii.

       Muzyczną działalność realizuje również w wielu projektach muzycznych w kraju: Marcelina Gawron Quintet  (Adam Jarzmik, Jędrzej Łaciak, Szymon Fortuna, Michał Król), SolostersJazzoom (z którym czynnie koncertuje, mi.n. Ton Art Tirol Festival, Treibhaus Innsbruck, Austria), Marcelina Gawron Trio (z Michałem Gąsiorowskim i Łukaszem Kurzydło),  Bajazzer, oraz Soul’n’Voices. 

       Jej dumą są również postepy i sukcesy uczniów, laury ogólnopolskich konkursów wokalnych, festiwali oraz przeglądów. Niektórzy z nich kontynuują obecnie naukę na cenionych uczelniach, takich jak Wac Arts in London, Trinity Laban Conservatory of Music and Dance in London czy Akademia Muzyczna w Katowicach.

Zobacz Nauczycielkę w akcji:


Lekcje śpiewu w Krakowie – w skrócie:

  • Marcelina3nauka pod okiem wybitnej wokalistki doświadczonej nauczycielki, pedagoga klasy wokalistyki jazzowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. M. Karłowicza w Katowicach

  • kompleksowa nauka śpiewu z wykorzystaniem systemu Mix Technique

  • lekcje dla osób w każdym wieku, od dzieci po osoby dorosłe i na różnym poziomie zaawansowania

  • nauka improwizacji jazzowej, scatu

  • strukturalna praca związana z funkcjonowaniem układów: oddechowego, artykulacyjnego, fonacyjnego, nad ekonomicznym wykorzystaniem oddechu, rezonansem, artykulacją, napięciami mięśniowymi itd

  • w ramach lekcji elementy kształcenia słuchu

  • bezstresowa, pogodna atmosfera i indywidualne podejście do każdego Ucznia

  • lekcje w świetnej lokalizacji blisko centrum miasta (Salwator)

  • możliwość występów semestralnych w ramach Koncertów Uczniów Smileflow ArtCompany w najlepszych krakowskich klubach muzycznych

 

Teraz lekcje już od 80!

Liczba miejsc ściśle ograniczona!