Aktualności

Zmiany w Smileflow!

Oto pierwszy wpis na naszej nowej stronie. Cieszymy się, że udało się doprowadzić do tej zmiany. Choć strona nie jest jeszcze kompletna wierzymy, że już wkrótce stanie się znakomitym i zawsze aktualnym źródłem wiedzy na temat naszej firmy i tego, czym się zajmujemy. Chcielibyśmy, aby wszelkie treści były przedstawiane w jasny i przejrzysty sposób, tak by dotarcie do poszukiwanych przez Państwa informacji możliwe było po 2-3 kliknięciach myszką.

Jednocześnie zachęcamy do nauki w Smileflow ArtCompany. Obecnie oferujemy lekcje gry na pianinie / keyboardzie w Krakowie. Jeśli poszukują Państwo nauczyciela dla siebie lub swojego dziecka, wówczas prosimy o wiadomość, skontaktujemy się z Państwem tak szybko jak to będzie możliwe. Przypominamy, że istnieje możliwość dowiezienia instrumentu do Ucznia! Jest to szczególnie wygodne dla osób, które nigdy nie grały na pianinie, keyboardzie czy innym instrumencie, a nie chcą ryzykować zakupu sprzętu. Dzięki nam można się uczyć bez ryzyka, nauczyciel przyjeżdżając na lekcje przywiezie instrument do Państwa, co pozwala spróbować swoich sił, uczyć się nawet kilka miesięcy i dokonać zakupu dopiero wówczas, gdy zdecydują Państwo, że granie na instrumencie, lekcje to nie tylko chwilowy zapał, ale coś czego naprawdę pragną się Państwo nauczyć.

Mamy także nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli poinformować o poszerzeniu na stałe naszej oferty edukacyjnej o nowe instrumenty. Cały czas istnieje możliwość zgłaszania się na lekcje gry na pianinie. Tych z Państwa, których interesują lekcje gry na gitarze, lekcje gry na skrzypcach lub perkusji czy gitarze basowej prosimy o kontakt. Istnieje możliwość zorganizowania takich lekcji na Państwa specjalne życzenie – wystarczy zadzwonić lub napisać, a my znajdziemy dla Państwa odpowiedniego nauczyciela.

Zachęcamy do odwiedzania strony „Aktualności”, gdzie już wkrótce pojawią się nowe, specjalne promocje!