Aktualności

Nowa nauczycielka śpiewu i emisji głosu – Marcelina Gawron

Marcelina1m      Cieszymy się bardzo, ponieważ wraz z nowym rokiem szkolnym, dołączyła do nas nowa, niesamowita nauczycielka, pani Marcelina Gawron, która na codzień pracuje jako pedagog klasy wokalistyki jazzowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Katowicach. To wybitna wokalistka, a zarazem nauczyciel o bardzo dużym doświadczeniu i umiejętnościach w zakresie różnych technik wokalnych, w tym przede wszystkim Mix Technique.

Pani Marcelina poza działalnością pedagogiczną, nauką śpiewu jazzowego i rozrywkowego, improwizacji jazzowej oraz prowadzenia zajęć dotyczących zachowania scenicznego (pomoc w pokonywaniu stresu towarzyszącego występom, umiejętność odpowiedniego zachowania się w czasie występów na estradzie), jest stale koncertującą wokalistką, występującą zarówno w kraju jak i za granicą, mając za sobą również doświadczenie intensywnej, 5-miesięcznej trasy koncertowej z jazz bandem na terenie USA i Australii.

Liczba miejsc jest ściśle ograniczona, ze względu na napięty grafik Pani Marcelina jest w stanie przyjąć nie więcej niż 7-10 osób, tym bardziej zachęcamy do jak najszybszej rezerwacji miejsc u tej wyjątkowej nauczycielki.

Przejdź do oferty lekcji pani Marceliny Gawron