Pozostali nauczyciele

Michał Gąsiorowski – gitara

lekcje gry na gitarze kraków

Michał Gąsiorowski - z gitarą związany od wielu lat. Ukończył studia na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej w klasie gitary dr Piotra Domagały. Uczył się także m. in. w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, a także na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Jednocześnie udzielał lekcji gry na gitarze w wielu domach kultury, a także jako praktykant w Państwowej Szkole Muzycznej II st. im. Władysława Żeleńskiego. Przede wszystkim jednak brał udział w wielu projektach muzycznych koncertując licznymi zespołami, w tym z artystami takimi jak Lidia Jazgar, Ryszard Styła czy Stanisław Soyka.

Stanisław Srzednicki – gitara basowa

lekcje gry na basie kraków

Staszek Srzednicki - Absolwent Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, a także Akademii Muzycznej w Katowicach na kierunku Jazz i Muzyka Rozrywkowa w klasie gitary basowej mgr Macieja Grabowskiego. Muzykę ma we krwi, jego pradziadek był kompozytorem, a on sam już w wieku 8 lat zaczął grać na pianinie, by później przez klarnet dojść do gitary basowej, na której gra od kilkunastu lat. Wówczas swój warsztat zaczął kształcić pod okiem uznanych basistów, takich jak Mateusz Cudzich, Krzysztof Bodzoń, czy Marcin Pospieszalski. Od lat udziela się w wielu projektach muzycznych, od jazzu przez gospel i pop, aż do folku. Stały członek sekcji akompaniujących na wielu warsztatach gospel, w tym m.in. w ramach festiwalu 7xGospel. Miał okazję współpracować z takimi artystami jak: Leszek Nowotarski, Robert Cudzich, Adam Jarzmik, Ewa Uryga, Soul'n'Voice, Krakowski Chór Gospel, Radosław Kuliś, Breath&Miracle, Joyful Voice czy Mats Meguenni.

Dawid Niziurski – perkusja

nauka gry na perkusji Kraków

Dawid Niziurski - perkusista z kilkunastoletnim doświadczeniem. Inspiracje czerpie z gatunków takich jak soul, hip hop, r'n'b, drum'n'bass, pop, funk, jazz, cały czas szukając nowych doświadczeń muzycznych. Jest czynnie działającym muzykiem sesyjnym w Polsce, aktualnie zamieszkałym w Krakowie. Zagrał wiele koncertów w kraju i zagranicą oraz wielokrotnie uczestniczył w sesjach nagraniowych, jak również wielu festiwalach (m.in. Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu 2010, Lansator, Cieszanów Rock Festiwal, Seven Festival Węgorzewo, Summer Festiwal), oraz występach telewizyjnych stacji TVN ("Gra Kolęda" wraz z Dawidem Podsiadło, Melą Koteluk, Moniką Borzym, Lilly Hates Roses), a także TVP1 i TVP2. Współpraca między innymi z takimi artystami jak Trebunie Tutki, DePress, Skangur, Robert Kasprzycki, Leszek Cichoński, Szymonersi i wielu innych, a jednocześnie współtworzy autorskie projekty: Live Electro Therapy oraz StuntSkunkBang.

Barbara Mglej – skrzypce

lekcje gry na skrzypcach kraków

Barbara Mglej - absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie, gdzie ukończyła Studia I oraz II stopnia na Wydziale Instrumentalnym, specjalność: skrzypce, w klasie prof. Kai Danczowskiej. Mimo młodego wieku może się pochwalić licznymi osiągnięciami, z których najważniejsze to współpraca z Filharmonią Krakowską im. Karola Szymanowskiego (solistycznie i w zespołach kameralnych, wykonywanie utworów w I skrzypcach podczas koncertów symfonicznych i oratoryjnych, współpraca z różnymi dyrygentami, nagranie płyty z utworami K. Szymanowskiego jako muzyk w I skrzypcach), członkini m. in. kwartetu smyczkowego Amber Quartet (koncerty w wielu europejski krajach, prawykonania polskiej i światowych utworów muzycznych, nagrody, jak nagroda specjalna dla najlepszego zespołu Obestdorfer Musiksommer 2012), koncertmistrz II skrzypiec w "Archetti" - Orkiestrze Kameralnej Miasta Jaworzna, uczestniczka wielu kursów mistrzowskich, jak Fine Arts Quartet w Warszawie, kursów organizowanych przez Akademię Muzyczną w Krakowie w klasie prof. Petera Bucka czy Griegorija Zhyslina, a także kursu mistrzowskiego jednego z najlepszych skrzypków świata, Zakhara Brona. Obecnie kontynuje studia na Akademii Muzycznej w Wiedniu.

Magdalena Chmielowiec – altówka

Lekcje gry na skrzypcach kraków - Magdalena Chmielowiec

Magdalena ChmielowiecAbsolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie Prof. Janusza Pisarskiego oraz As. Anety Dumanowskiej. Doskonaliła swoje umiejętności także na Universität für Musik und Darstellende Kunst w Graz w klasie Prof. Matthiasa Maurera. Obecnie studiuje na studiach podyplomowych na Universität für Musik und Darstellende Kunst w Wiedniu, w klasie kameralistyki Prof. Johannesa Meissla. Brała udział w kursach mistrzowskich prowadzonych m.in. przez: Tabee Zimermann, Petera Bucka, Grigoria Zhislina, Danilo Rossi, Jerzego Kosmalę, Stefana Kamasę, Avri Levitana. Stypendystka Małopolskiej Fundacji Stypoendialnej Sapere Auso (dwukrotnie) oraz Instytutu Adama Mickiewicza (dwukrotnie) za szczególne osiągnięcia artystyczne. Jest laureatką konkursów solistycznych. Otrzymała m.in. wyróżnienie w II Konkursie Młodych Altowiolistów, Wrocław (2005), nagrodę specjalną w 14th International Competition for Viola, Bled, Słowenia (2012). Jest także półfinalistką IV Międzynarodowego Konkursu Muzycznego im. Michała Spisaka w Dąbrowie Górniczej (2010). Aktywnie działa jako muzyk orkiestrowy. Brała udział w projektach m.in.: Filharmonii im. K. Szymanowskiego w Krakowie, Orkiestry Akademii Beethovenowskiej, Sinfonietty Cracovi, Central European Initiative Youth Orchestra, Orkiestry Międzynarodowej w Conservatorio di Musica Domenico Cimarosa Avellino (Włochy) oraz Orchestral Academy w Oberstdorf (Niemcy). W swoim dorobku ma również wiele koncertów kameralnych w Polsce, Włoszech, Niemczech, Austrii i Holandii. Jest współzałożycielem kwartetu smyczkowego Amber Quartet, którego ostatnim osiągnięciem było zdobycie nagrody specjalnej dla najlepszego zespołu Oberstdorfer Musiksommer 2012. Rozwija swoje zainteresowania również w zakresie muzyki dawnej. Jest członkinią międzynarodowego zespołu Il Giardino d’Amore, z którym wystąpiła min. na takich scenach jak Carnegie Hall w Nowym Jorku, a także w Norwegii, Holandii, Austrii. Współpracowała z Orchester 1756 oraz Contrasto Armonico. W swoim dorobku artystycznym może wymienić występy na takich festiwalach jak: Festival Quartetto d’Archi (2013, Włochy), Bach Woche (2013, Austria), Wielkanocny Festiwal L. van Beethovena (2013, Kraków), Festival OudeMuziek (2013, Holandia), Tartini Festival (2014, Słowenia), Międzynarodowy Kongres Altowiolowy (2014, Kraków). Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Altowiolowego.

Łukasz Gąszcz – kurs DJ’ski

kurs djski kraków

Łukasz Gąszcz  (DJ Anem) - jego fascynacja sztuką DJ-ską zrodziła się w 2003 roku. Początkowo uczył się technik scratchu, jednak szybko rozpoczął karierę DJ'a klubowego a wraz z nią, doskonalenie technik miksowania. Obecnie ma za sobą tysiące zagranych imprez w wielu lokalach w całej Polsce. Był wieloletnim rezydentem w klubach Shine i Fashion Time, na stałe współpracował również z klubami: Arka, Carpe Diem, Społem, Meta, Alternatywy 4. Jego scratch można było usłyszeć na wielu koncertach oraz produkcjach studyjnych. W 2013 roku zajął III miejsce w mistrzostwach Polski DJ'ów w kategorii show. Od kilku lat szkoli początkujących DJ. Część z nich na stałe grywa w klubach.